[MOD] CSGO REMAKE StatTrack ~~ MySQL + nVault ~~ Source Code Available

Moduri utile pentru Serverul dv's de Counter-Strike.
Post Reply
User avatar
CryWolf
Sys Admin
Sys Admin
Posts: 443
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:32 am
Detinator Steam: Da
Cunostinte CS: Excelente
Reputatie: Detinator
Webmaster
Scripter
Trance Fan
Location: Botosani
Contact:

[MOD] CSGO REMAKE StatTrack ~~ MySQL + nVault ~~ Source Code Available

Post by CryWolf »

Image


- Nume plugin: CS:GO Remake

- Autor: @Shadows Adi + Credite celor de AICI

- Engine ( HLDS / SRCDS ) : HLDS si reHLDS ( pentru anumite sub-plugin-uri este nevoie de reHLDS )

- Versiune: 2.13

- Informatii: Este modul CS:GO Remake scris de Nubo, refacut de mine: Macro-uri, constante, functii. Plus multe alte update-uri facute de mine, precum: Sistem StatTrack aplicabil pe arme; Coinflip ( doi jucatori pot paria cate un skin, iar jucatorul ales castiga tot ); Promocode ( Puteti adauga promocode-uri diferite in fisierul de configurare ); Ruleta ( mai multi jucatori pot paria pe o culoare aleasa. Multumesc pentru estetica, zorken ). Si altele pe care le-am mentionat in sectiunea Features de pe GitHub

- Download: DOWNLOAD LINK / GitHub Project

- Instalare: Descarcati arhiva apasand pe Ultima Versiune de mai sus, dupa care mutati toate fisierele asa cum sunt din arhiva in directorul 'cstrike' .

Pentru orice nelamurire / problema / functie noua, puteti lasa comentariu aici sau sa deschideti un ticket pe GitHub Click Aici

- ChangeLog: https://github.com/ShadowsAdi/CSGORemake/commits/master

~~~ Modul nu contine nicio functie de licentiere, deci poate fi folosit de catre toata lumea, in limita a bunului simt.
Info: NU IMI DATI PM PENTRU CERERI AJUTOR ETC (NU RASPUND) FOLOSITI FORUMUL.
Image

Image
CUM SA NU LUPTI PENTRU IUBIRE ????
Daca lupti,inseamna ca vrei sa castigi ceva.Iubirea nu-i o miza.
Post Reply