Discutie/Propunere

Aici vor avea loc Discutii/Opinii: Tutorialele/Proiectele Noastre si altele ce mai vreti voi.
Locked
Trebor Unaerugnu
Nou Venit
Nou Venit
Posts: 1
Joined: Fri Mar 06, 2015 10:45 pm
Detinator Steam: Nu
Cunostinte CS: Excelente
Location: Bucuresti
Contact:

Discutie/Propunere

Post by Trebor Unaerugnu »

Salut,

Ma adresez in special tie Crywolf, datorita faptului ca tu esti detinatorul serverului de ZM extream. Bun, am creat acest topic, daca l-am creat unde trebuie... Ca sa iti propun o mica schimbare la server, stiu...inteleg, nu ti-ai dorii sa aduci modificari serverului, dar avand in vedere ca apreciez foarte mult serverul si activez pe serverele extream de cand au aparut primele servere, in special pe cel de Zombie, unde am jucat pe fiecare server si am luat parte la fiecare modificare suportata de acesta. De la primul server Zombie Infection Default pana la cel actual. Bun, sa trec si la subiect. Propunerea mea ar fii urmatoarea:

1: Propun sa aduci serverul in stadiul in care se afla de prima oara si anume Zombie Infection Default Mod. Zombie vs Humans, fara lasere, fara low gravity la zm, fara fast speed la zm. Stii ce spun, pentru ca ai o vechime anume pe extream. Nu te stiu, cand jucam eu pe primul server de zm din comunitatea extream, nu cred ca erai pe atunci sau nu ne-am intersectat noi.

2: In cazul in care te gandesti si tu la fel ca mine, ca o sa fie figuri de la playeri, ca e prea greu, ca nu au lasere, ca etc. Putem face altfel, sa aduci serverul in stadiul in care a fost penultima oara si anume, cu zombie Gonome (desigur ar fii mai frumos niste modele aleatorii, sa nu fie prea monoton, dar sa ramanem la ceva clasic si de meritat), oamenii sa aiba un singur laser, zombie sa aiba speed 255 iar humans 250, zombie sa aiba gravity 800 ca si oamenii, sa fie ceva echilibrat.

3: Serverul de Zombie extream este singurul server pe care il joc cand ies si eu de la serviciu sa ma relaxez la un cs si cand spun singurul, altceva nu mai joc, nu am ce, pur si simplu, serverele ce activeaza in momentele de fata sunt niste porcarii totale, care ma ridica de pe scaun si ma face sa dau quit la CS in primele 5 minute de joc.

4: Daca observi bine, ce jucam noi acum pe extream...nu e distractie, e o chestie monotona, te pui dupa lasere si astepti sa moara Zombie in ele, iar Zombie ii omori dintr-un HE si un incarcator...am facut in Top15, 200-0, pe harta fac scoruri de 81-1, 60-0, etc, datorita faptului ca este prea simplu si nu este actiune, iar playerii care activeaza...parca sunt boti.

5: Nu stiu daca ma intelegi, dar cand joc, vreau sa simt ca joc, vreau sa fie ceva diferit in fiecare runda, harta, nu sa am un loc in care ma pun cu laserul si astept zm, nu, vreau sa ma chinui sa ajung undeva, urcandu-ma pe singurul laser pe care il am si sa ma mai prinda zombie, vreau ca zombie sa faca scara sa ajungem la oameni sa-i infectam, vreau sa ma tina cu orele pe server, nu o harta si m-am plictisit caci nu am cu cine sa joc sau ce sa joc.

6: Si ultimul punct, pentru ca o dau in romane... Astept raspunsul tau si te pot ajuta cu idei, configurare, caci nu trebuie sa schimbi nimic la server, addon sau etc, trebuie doar configurat, nimic mai mult. Gandeste-te, caci ma gandesc si eu ca nici tie nu ti-ar placea sa joci toata ziua cu boti adusi de boost si ramasi pe server... Vreau playeri cu care pot face echipa cu care sa concurez. De oameni capabili, am eu grija sa aduc, am baieti care vor sa joace ceva clasic si uite ca nu vor sa intre sa joace cu mine ca serverul e prea usor si prea monoton. Astept raspuns,

Salut, zi faina :)
Locked